Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 21/04/2013 με μεγάλη επιτυχία η εκστρατεία καθαριότητας, η οποία κάλυψε όλη την Κοινότητα . Στην όλη προσπάθεια συμμετείχαν εκπρόσωποι της Ε.ΚΥ.ΣΥ. η Διευθύντρια και η Βοηθός Διευθύντρια του Γυμνασίου Ανθούπολης μαζί με μαθητές του Γυμνασίου, τα Μέλη και το προσωπικό του Κοινοτικού Συμβουλίου καθώς και κάτοικοι του Οικισμού.
![](../../../../uploads/images/ekstrateia_kathariotitas2013%20(1).jpg)
Το Κοινοτικό Συμβούλιο θα ήθελε να ευχαριστήσει θερμά όλους όσους έλαβαν μέρος στην προσπάθεια αυτή.