ΣΑΒΒΑΤΟ 20/04/2013
ΩΡΑ 08.30 π.μ
Το Κοινοτικό Συμβούλιο Συν. Ανθούπολης θέτοντας σαν στόχο την αναβάθμιση της ποιότητας ζωής και του περιβάλλοντος διοργανώνει για δεύτερη συνεχή χρονιά εκστρατεία καθαριότητας σε συνεργασία με την Ένωση Κυπρίων Συνταξιούχων (ΕΚΥΣΥ) και τα Σχολεία της Κοινότητας. Καλούνται και όσοι κάτοικοι επιθυμούν να ενισχύσουν την προσπάθεια αυτή.
Η εκστρατεία καθαριότητας, θα ξεκινήσει στις 08.30 π.μ. το πρωί από τα Γραφεία του Κοινοτικού Συμβουλίου στην Πλατεία Αρχ. Μακαρίου Γ΄ και θα καλύψει όλο τον Οικισμό.