ΣΑΒΒΑΤΟ 31/03/2012
ΏΡΑ 08.30 π.μ.
Το Κοινοτικό Συμβούλιο Συν. Ανθούπολης θέτοντας σαν στόχο την αναβάθμιση της ποιότητας ζωής και του περιβάλλοντος διοργανώνει εκστρατεία καθαριότητας σε συνεργασία με την Ένωση Κυπρίων Συνταξιούχων (ΕΚΥΣΥ) και τα Σχολεία της Κοινότητας. Καλούνται και όσοι κάτοικοι επιθυμούν να ενισχύσουν την προσπάθεια αυτή.
Η εκστρατεία καθαριότητας, θα ξεκινήσει στις 08.30 π.μ. το πρωί από την Πλατεία Αρχ. Μακαρίου Γ΄ και θα καλύψει όλο τον Οικισμό.